Etykiety samoprzylepne

Wybierz swoje krzesło
Kwiecień 9, 2019
Niezawodny sposób na segregację
Kwiecień 19, 2019

Etykiety samoprzylepne

Bez wątpienia w każdego rodzaju działalności bardzo przydatne są etykiety samoprzylepne. Występujące w wielu rodzajach, kolorowe lub czarno-białe, błyszczące lub matowe, znacznie ułatwiają między innymi oznaczanie produktów czy paczek przed wysyłką. Sklep oferuje bardzo szeroką gamę różnego rodzaju etykiet, które sprawdzą się także w gospodarstwie domowym.

Rodzaje etykiet

Firma oferuje etykiety z bardzo różnego materiału. Od jego rodzaju zależy między innymi sposób nanoszenia tekstu na etykietę, o ile zachodzi taka potrzeba. Etykiety mogą zostać wykonane tradycyjnie z papieru, lub też z tworzyw sztucznych. Przykładowo, etykiety polietylenowe wykorzystywane są głównie w przemyśle chemicznym i kosmetycznym, gdyż ze względu na wyjątkową elastyczność materiału mogą być przyklejane na mocno zakrzywione powierzchnie oraz miękkie pojemniki.

Ogólne zastosowanie etykiet samoprzylepnych

Zastosowań etykiet jest bardzo wiele. Mogą to być oznaczenia produktów w magazynie lub paczek przygotowywanych do wysyłki. Etykiety samoprzylepne wykorzystywane są także na produktach w sklepach w różnych branżach jako etykiety informacyjne. Tu również występują samoprzylepne kody kreskowe i naklejki z cenami. Etykiety z tworzyw sztucznych takich jak winyl mogą być wykorzystywane na przykład do plombowania części komputerowych i podzespołów elektronicznych, nadają się więc także do specjalistycznych zastosowań.

Etykiety samoprzylepne sprawdzą się również w użytku domowym, można bowiem dzięki nim schludnie oznaczyć na przykład przetwory i weki, lub też katalogować domowe dokumenty.