Rozwiń firmę z CNC

Jakie meble?
Czerwiec 11, 2019
Akcesoria rolnicze
Sierpień 29, 2019

Rozwiń firmę z CNC

Najpopularniejszą obecnie na rynku maszyną do obróbki metali jest krawędziarka cnc. Urządzenie to zapewnia pracę szybką, wydajną i oszczędniejszą niż tradycyjne krawędziarki. W związku z tym odpowiadając na zapotrzebowanie rynku i indywidualnych klientów nasza firma oferuje pełną gamę sprzętu takiego jak prasy krawędziowe. Urządzenia są dostępne w wersjach nowych i używanych, do każdego urządzenia dysponujemy paletą części zamiennych w celu ewentualnego serwisowania.

Popularna prasa krawędziowa

Obecnie na rynku w wyniku poszukiwania urządzeń sprawnych, szybkich, a do tego bezpiecznych i energooszczędnych wzrasta zapotrzebowanie na krawędziarki serwoelektryczne. Jedną z nich jest CoastOne typ Cone C. Wskazane urządzenie to niezbyt duże gabarytowo (w stosunku do innych maszyn CNC) urządzenie o szerokości pracy półtorej metra i nacisku maksymalnym 44 tony. Cone C to maszyna do kształtowania mniejszych elementów, jest szybka, precyzyjna i dokładna, lecz nie poradziłaby sobie z elementami większymi.

Napęd typu serwoelektrycznego zastosowano na wszystkich osiach omawianego urządzenia co zapewnia mu wysoką energooszczędność. Dużą innowacją w krawędziarce Cone C jest też brak zastosowania hydrauliki co nie tylko przyspiesza pracę, ale też pozwala zaoszczędzić na takich elementach jak smary, oleje czy ich kosztowna coroczna wymiana.

Heros wśród maszyn CNC

Hydrauliczna prasa krawędziowa firmy DURMA serii AD-S 802000 to jedno z największych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Jest to urządzenie hydrauliczne, pozbawione jest atutów energooszczędności jak poprzednik jednakże AD-S 802000 umożliwia obróbkę ogromnych partii materiału, niemożliwych do ukształtowania w innych krawędziarkach. Zaskakują już rozmiary tej prasy krawędziowej gdyż jej 12 metrowy stół przyjmuje obciążenie ponad 2 tysięcy ton.

Pomimo większego zużycia prądu w stosunku do mniejszych krawędziarek AD-S 802000 jest nowoczesną prasą wyposażoną w kompensację ugięcia stołu, chromowane uszczelniane wewnętrznie tłoczyska siłowników oraz system sterowania PLC.

Więcej dowiesz się na: https://www.bi-top.pl/maszyny-obrobka-metalu/cty/prasa-krawedziowa-cnc